Тонування паркету і вибілювання від професіоналів

Телефонуйте нам і ми змінимо колір вашого настрою.

Час швидкоплинний, а з ним змінюється мода, стиль життя і естетичне сприйняття. Те, що було колись красивим і привабливим старіє, нові матеріали, технології повністю змінюють уявлення про дизайн житла. Однак паркетні підлоги - це творіння на століття. Можна сказати, що це основа приміщення, причому відмінної якості, але іноді її забарвлення дисгармонує з обраним Вами інтер'єром. Не впадайте у відчай, сьогодні є всі можливості привести Вашу паркетну підлогу в повну відповідність з Вашими дизайнерськими рішеннями.

Тонування паркету - ось те, що Вам потрібно. З її допомогою легко і просто змінити стиль і колірну гамму підлоги, тим самим відкоригувати ї], щоб вонf органічно вписалfся в Ваш інтер'єр. Тонування паркету, ціна якого буде нижче, ніж вартість заміни паркету, підкреслить Вашу індивідуальність і дозволить надати шикарний вигляд Вашій квартирі або іншому приміщенню.

Для процесу тонування застосовують спеціальні масла, морилки і кольорові лаки. Масло надає поверхні приємні відтінки, витончений зовнішній вигляд. Таке покриття, до того ж, захистить дерев'яні дощечки від різних негативних впливів і продовжить термін їх експлуатації. Однак подібна обробка має недолік: масло глибоко проникає в деревину і в подальшому зміна тону стане неможливою.

Отбеливание паркета Отбеливание доски Отбеливание доски

Тонування паркету

Звісно, що тонування паркету кольоровими лаками або тонуючою системою дозволяє згодом поміняти забарвлення підлоги на інший відтінок. Добротне лакове покриття істотно збільшує термін служби паркету.

Морилка не змінює деревної структури підлоги, а тільки робить його колір більш насиченим. Вона легко просочує дерев'яну поверхню і підкреслює природний малюнок. Але, застосовуючи морилку, необхідно пам'ятати, що волокна паркету можуть поглинати її нерівномірно. Паркетні дощечки з пористою структурою забарвляться інтенсивніше, а з щільною основою - будуть світліше. Передбачити кінцевий результат складно, необхідний досвід і майстерність професіонала.

Таким чином, вибір залишається за замовником. Якщо він планує надалі змінювати тон паркетного покриття, то, звичайно, найкращим рішенням буде тонування паркету з використанням кольорових лаків. Кращу екологічність, захист деревини і довговічність забезпечить масляне просочення. Вирішуйте!

Отбеливание паркета Отбеливание доски

Складний процес тонування

Тонування паркету або дошки це дуже складний процес, який вимагає великого досвіду.

Не кожен паркетник може виконати тонування підлоги в Києві на належному рівні.

Багато фірм випускають тонування для дерева, але одиниці з них можна використовувати для нанесення на великі площі, таких як пакетна підлога.

Ми випробували безліч тонувань за період багаторічної роботи.

Поки найкраще що ми можемо запропонувати Вам це 2-х компонентне масло, яке не потребує щорічного поновлення (Швеція).

Вам, безсумнівно, сподобається таке тонування паркету Ціна (Київ) звичайно висока, але варіант дуже якісний.

Єдине на наш погляд тонування, яке лягає красиво без напливів і головне - не створює видимості тонованого дерева, виглядає натурально!

Ми можемо показати Вам варіанти кольорів тонування безпосередньо на Вашій підлозі, і Ви виберете потрібний Вам колір.

У нас є дуже незвичайні кольори тонування.

Вибілювання дуба особливо красиво виглядає і у нас є свої секрети для посиленого вибілення.

Отбеливание паркета Отбеливание доски Отбеливание доски

Тонування Паркету

Тонування паркету останнім часом набуло високу популярність у зв'язку з різноманіттям інтер'єрних рішень. І далеко не кожен може змінювати кожні 5 років паркет або паркетну дошку в різні колірні відтінки вартістю в 100-200 євро, щоб колір паркету не виділявся на тлі зміненого інтер'єру квартири або заміського будинку.

На сьогоднішній день можливості тонування паркету дуже великі, навіть буковий паркет 80-х років можна тонувати в чудовий Африканський венге за кольором або насичений Американський Горіх, або наприклад дуже поширений варіант - тонування паркету в білий, вибілений дуб. Додамо що колір тонування можна зробити будь-який.

Компанія Profi Parket визначила роботи по тонуванню паркету, дошки (паркетної або масивної) як одну з ключових в своєму напрямку і тому ми надаємо велике значення при виборі в різні кольори і відтінки. Наприклад, можна виконати навіть тонування старого паркету, якому не мало ні багато 40 років.

Але, справжнє тонування паркету досягається складними процесами, тому що це не просто нанести пензлем морилку куплену на будівельному ринку. Це копітка робота з дотриманням всіх ступенів, кожна з яких вимагає професіоналізму і досвіду.

Основні секрети успіху тонування паркету:

Отбеливание паркета Отбеливание доски Отбеливание доски

Тонування паркету маслом

Основна відмінність від стандартного тонування паркету колорантами, - це використання кольорових масел, яких теж велика гамма у виробників. Перед покриттям маслом шліфування паркетної підлоги виконується дуже ретельно. Приступаючи до процедури тонування, велику увагу слід приділити відтінкам - чи правильно вони будуть вписуватися в загальний інтер'єр приміщення. Кількість кольорів велика кількість, починаючи з вибіленого дуба і закінчуючи чорним кольором. Так само слід визначити призначення приміщення: спальня, вітальня, або вуличне кафе, або може офіс. Існують свої тонкощі. Сам процес тонування паркету маслом складається з 2-х етапів: нанесення кольорового масла, і 2-е це закріплення безбарвним маслом. Для більшої насиченості кольору можна нанести 2 шари кольорового масла, а потім нанести безбарвне для захисту. При виборі краще проконсультуватися у фахівців Profi Parket.

Отбеливание паркета Отбеливание доски Отбеливание доски

Тонування паркету лаком

Мова йде про зміну кольору за допомогою кольорового лаку. Відбувається все наступним чином: або вибирається кольоровий лак, або в безбарвний лак додається колір, яких існує 8-15 варіантів. Потім відбувається звичайне лакування паркету, але за рахунок того що лак у нас має колір, змінюється і колір паркету. Насиченість кольору досягається за рахунок більшої кількості шарів лаку. Тому схожа технологія роботи носить назву тонування паркету лаком. Під професійне тонування це не підходить, тому что за рахунок кольорового лаку зафарбовується вся текстура деревини, і паркетна підлога стає менш насиченою. Тонування паркету в даному методі дуже необхідне, коли потрібно згладити дефекти деревини і при цьому виконати завдання зі зміни кольору підлоги.

Отбеливание паркета Отбеливание доски Отбеливание доски

Тонування паркету з бука

Завдання тонувати буковий паркет дуже часто ставиться перед професійними паркетниками. Оскільки буковий паркет покладений в багатьох квартирах і будинках більше 20-ти річної давності. Найбільш популярний підхід до задачі тонувати паркет з бука - це "буковий паркет не тонується". Але чи так це? При традиційних методах тонування, наприклад паркету з дуба, паркет з бука дійсно погано піддається коліруванню. Тому для бука розроблений спеціальний підхід в тонуванні. Є свої аспекти, і щоб не помилитися в кольорі в остаточному варіанті, підбір кольору для затвердження слід виконувати саме на даному паркеті, а не на привезених плашках паркету. Інакше коливання в відтінках будуть дуже великі.

Отбеливание паркета Отбеливание доски Отбеливание доски

Тонування паркету модрина, сосна

Тонування паркету можливе не тільки з традиційного дуба. Також дуже непогано тонується паркет або дошка з сосни, модрини, ялини та інших хвойних порід. Основоною особливістю, це те що подібна деревина м'якше і пористіше. Але це не складність, а скоріше відміннність. Шліфування в даному випадку повинно бути ретельніше, а значить зерно Р100 вже не підходить, можливо зупинитися на р150-180. Наступний момент, це впитуванісит. Витрата буде більше ніж при тонуванні дуба. Звичайно ж і час на висихання менше. Дана особливість, це мінус. Досвідченому майстрові залишається менше часу на рівномірне втирання, нанесення тонування на подібний паркет. Інакше можливі плями. При професійному тонуванні паркету з модрини, підлога виглядає розкішно.

Отбеливание паркета Отбеливание доски Отбеливание доски

Зробіть запит і ми обов'язково зв'яжемося з вами найближчим часом

Вибілюванння паркету

Выбеливание паркета Пример отбеливания паркета

Вибілюванння Паркету

Різновид тонування паркетних покриттів в варіанти білих відтінків називається вибілювання, відбілювання паркету. Окремий напрямок в коліруванні деревини та зміні колірних рішень. Для вдалих робіт використовується деревина традиційних порід: дуб, бук, клен, ясен, модрина, сосна. З найбільш вдалих і більш передбачуваних, добре піддається зміні кольору це дуб, ясен. Решта складніше. Тим більше вибілювання букового паркету або паркетних підлог з клена, завдання з дуже складних.

Отбеливание паркета Отбеливание доски Отбеливание доски

Технологія вибілювання Паркету

Роботи по зміні кольору в білі відтінки або біло сірі вимагає досвіду, знань технологій, і багатьох багатьох тонкощів. Одна з найбільш складних частин при тонуванні в білі кольори, - це зберегти один і той же колір до фінішних процедур. Дуже часто буває таке: при нанесенні тонування в білий колір підлога виходить розкішно красивою. Як тільки виконується фінішне лакування поверх тонування для закріплення, вибілена підлога вже виглядає зовсім інакше, по простому паркетний лак повністю змінив відтінок. При процедурі відбілювання деревини слід довіряти більше надійним виробникам паркетної хімії, Osmo, Saicos, Berger та інші.

Отбеливание паркета Отбеливание доски Отбеливание доски

Правильне вибілювання включає: