Шліфування паркету

Найголовніше питання в такому процесі, як реставрація паркету: чи дійсно буде циклювання пaркeту без шкоди вашому ремонту і чи можливо очистити паркет після обклеювання шпалер? У нас це можливо!

Зробіть запит і ми обов'язково зв'яжемося з вами найближчим часом

Шліфування без пилу

Дуже важливо, щоб пил не осідав на покриття під час висихання лаку, інакше самі розумієте, якою буде поверхня.

На безпильний процес шліфування паркету впливає багато факторів, і якщо вам кажуть, що обладнання з пилососом, оснащене спеціальним мішком, або не пилять тільки німецькі машини, знайте:

Хороше і нове обладнання - це 30% успіху. Все залежить від майстра, і навіть нові імпортні машини можуть створювати пилові тумани.

Шліфування паркету в Києві виконується не тільки основною барабанною машиною, але і дисковою машинкою для кутової обробки, а також виконуємо доведення спеціальною циклею. Це важливо для якісної роботи без пилу!

Ми виконуємо паркетні роботи в Києві та області.

Вам потрібна якісна шліфовка паркету - звертайтеся до нас!

Обробка важкодоступних місць

Болгарки- найдешевший і брудний вид кутової обробки паркету. За допомогою болгарки, паркетникові неможливо обробити всі важкодоступні місця. Тому ми не використовуємо їх.

До речі, якщо ви не хочете змінювати плінтуси, то не обов'язково знімати їх оскільки вони прибиті цвяхами до паркету і демонтаж спричинить відрив паркету, а це додаткові витрати по ремонту. За допомогою тієї ж циклі ми почистимо всі краї щільно до плінтуса.

Ми намагаємося бути конкурентноспроможними при шліфуванні паркету ціна на нашу роботу найдоступніша. Ми запропонуємо вам найкращий комплекс під ваші можливості і побажання.

Є способи якісної обробки паркету, які відточуються досвідом. Секрети і тонкощі своєї роботи ми не хочемо розголошувати публічно.

Якісне шліфування без пилу може бути! Замовте наші послуги і ви переконаєтеся в цьому.

Комплекси під ключ

Циклевка паркета під ключ комплекс №1

Антикризова ціна 215 ГРН м2

Комплекс під ключ №1 - Зносостійкість ★★★☆☆

 • Циклювання, шліфування паркету, всі витратні абразивні матеріали
 • монолітна шпаклівка щілин, обробка важкодоступних місць
 • нанесення грунтовки «Nano Wood» Hard Primer (Німеччина)
 • нанесення спеціального гелю для паркету (за бажанням, оплачується окремо)
 • нанесення нешкідливого, поліуретан-акрилового лаку на водній основі «Euromix»

Для домашнього приміщення. Все включено! Без додаткових витрат!

Лак екологічно чистий, без запаху, ідеально підходить для житлових приміщень з помірним зносом. Відноситься до професійної паркетної хімії.

Циклевка паркета комплексный подход

240 грн м2 за все!!!

Комплекс під ключ №2 - Зносостійкість ★★★★☆

 • Циклювання, шліфування паркету, всі витратні абразивні матеріали
 • монолітна шпаклівка щілин, обробка важкодоступних місць
 • нанесення грунтовки «Nano Wood» Hard Primer (Німеччина)
 • нанесення спеціального гелю для паркету (за бажанням)
 • Лак «Nano Wood» Hard Lacke (Німеччина)

Лак екологічно чистий, без запаху, без вмісту формальдегідів, ідеально підходить для приміщень з сильним зносом -100% поліуретан, (прохідні кімнати, кухні, коридори). Відноситься до професійної паркетної хімії. Безпечний для дітей і алергіків. Хард Лак - лак останнього покоління посилений NANO частинками.

Циклевка паркета під ключ

290 грн м2 за все!!!

Комплекс під ключ №3 - Зносостійкість ★★★★★

 • Циклювання, шліфування паркету, всі витратні абразивні матеріали
 • монолітна шпаклівка щілин, обробка важкодоступних місць
 • нанесення грунтовки «Nano Wood» Hard Primer (Німеччина)
 • нанесення спеціального гелю для паркету (за бажанням)
 • 2-компонентний лак «Recoll» Acqualux H2 (Італія)

Двох- компонентний, професійний лак фірми «RECOLL» Italy. Лідер за якістю італійської, професійної паркетної хімії. Не містить формальдегіду, не жовтіє з часом, нешкідливий, рекомендується в житлових і комерційних приміщеннях.

Найкращий італійський виробник який випускає сировину для виготовлення паркетної хімії. Саме тому, такі фірми вважаються найкращими виробниками лаків і клею. Власні лабораторії дозволяють зробити найкращу якість з «перших рук».

Циклевка паркета під ключ в Киеве

325 грн м2 за все!!! Лак оригінальний!

Комплекс під ключ №4 - Зносостійкість ★★★★★

 • Циклювання, шліфування паркету, всі витратні абразивні матеріали
 • монолітна шпаклівка щілин, обробка важкодоступних місць
 • нанесення грунтовки «Nano Wood» Hard Primer (Німеччина)
 • нанесення спеціального гелю для паркету (за бажанням)
 • 2-компонентний лак «Nano Wood» Hard Lacke 2k (Німеччина)

Двох- компонентний, професійний лак фірми «Nano Wood» Німеччина. «Hard Lacke» - лак останнього покоління посилений керамічними нано частками.

Найкращий лак Хард Лак 2к, має чудову зносостійкість (довговічність) і добре переносить вплив побутової хімії. Антибактеріальні властивості лаку дуже важливі, якщо в квартирі є тварини і маленькі діти. Компанія Nano Wood одна з небагатьох в світі випускає лаки на основі NANO-технологій.

Ціни поза конкуренцією

Хоча ціни у всіх різні, варто звертати увагу на те, який лак застосовується в дану вартість?

У нас єдина ціна на шліфування

У нас єдина ціна на шліфування без пилу і циклювання паркету без пилу від 65 грн за м2 (в залежності від метражу), включаючи всі абразивні матеріали. Комплекси ми запропонуємо вам під ваші уподобання.

Ми не є представниками однієї марки паркетної хімії. Працюємо з усіма видами лаків маючи великі знижки при закупівлі.

Наша компанія поза конкуренцією щодо ціни в Києві на паркетні роботи. За весь комплекс з екологічно чистим, нешкідливим лаком від 125 грн м2, під ключ з усіма матеріалами.

Можете вибрати інший варіант в наших цінах. На вибір пропонуємо найкращі лаки в світі:

Arboritec - Швеція, Bona - Швеція, Lobadur - Німеччина, Synteko -Швеція (Прибалтика), І інші. При замовленні на шліфування паркету ціна Києві і ціна в області не буде відрізнятися, ми не дорого і на совість приведемо його в порядок.

Одна відповідь - шліфуємо паркет!

Работаем экологически чистыми и антибактериальными лаками

Чому паркет?

Відвідуючи з захоплюючими екскурсіями палаци і замки середньовічної Європи, важко не звертати увагу на чудові оригінальні паркетні підлоги в залах цих історичних споруд. Ретельно підібрані й оброблені дерев'яні дощечки надавали особливого лоску і велич приміщень, де проходили аудієнції королів і великосвітські бали знаті.

Зародженням гладких підлогових покриттів світ зобов'язаний європейським майстрам, які в кінці тринадцятого століття з дощечок різних порід дерев формували неймовірно прекрасні підлогові композиції з орнаментів і малюнків. Незвичайна для того часу прикраса інтер'єру сумовитих кам'яних будівель набувала більшої популярності і стала, врешті-решт, обов'язковим для підвищення іміджу в середовищі аристократії.

Таким чином, ідея розділення масивної підлогової дошки на окремі частини необхідної геометричної форми розвивалася століттями і знайшла своє подальше практичне вираження в будівельних матеріалах сучасності. Ламінований паркет імітує деревину, хоча може походити і на камінь, кераміку або навіть художній малюнок, матеріал складається з чотирьох шарів. Це найбільш дешевий варіант для швидкого і простого укладання підлогового покриття, доступною навіть не фахівцеві і не вимагає застосування спеціального устаткування.

Шліфування паркету (Київ) - процедура, яка заслужено користується великим попитом у киян. З її допомогою можна повернути первісний, свіжий зовнішній вигляд підлогового покриття. Фахівці компанії Profi-Parket з радістю нададуть вам повний спектр послуг, якістю яких ви, поза всяким сумнівом, залишитеся задоволені.

На послугу під назвою «шліфування паркету» ціна незмінно приємно радує своєю доступністю. Ми постійно моніторимо всі нововведення і зміни в вимогах і перевагах наших вельмишановних клієнтів. Таким чином, ми завжди пропонуємо вашій увазі дійсно найвигідніші умови.

Звичайно, ми не єдина компанія, хто в Києві надає такі послуги. Щоб переконатися в цьому, досить ввести в рядок пошукової машини запит вигляду «шліфування паркету ціна» - моментально відкриється безліч сайтів даної тематики. Компанія Profi-Parket практикує персональний підхід до кожного клієнта. В цьому і полягає секрет нашої успішної діяльності.